| airamabianca a întrebat:

Buna tuturor! am un cont de facebook pe care nu mai stiu cum pot intra.o prietena si a facut cont de facebook si a pus emailul meu asa ca acum contul meu exista dar nu stiu cum pot intra.ma poate ajuta cineva cu un raspuns, va rog?

3 răspunsuri:
| chocco1995 a răspuns:

Pai scrii emailul tau, si iti trebuie parola

| Luci1988 a răspuns:

Buna airamabaianca, da-mi add messenger fanariu_lucian si vorbim.

| airamabianca explică:

Chocco1995 prietena mea si a facut fb pe e mailul meu si dc puneam e mailul meu intram pe fb ei.acum si a pus contul de fb pe un alt mail dar la mine tot nu merge. pentru ca dc pana acum pe mailul meu era fb ei acum nu mai e nici unu insa fb meu inca exista