| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine la tema aceasta. E la romana. Dau funda... happy
Tineti un monolog expozitiv in fata clasei princa re sa demonstrati importanta unei relatii afective intre profesori si elevi.

Răspuns Câştigător
| Andrux a răspuns:

Pai.este importanta releatia intre profesor-elev deoarece trebuie sa existe comunicare.Pentru o relatie buna intre profesor-elev este foarte important respectul... elevul sa respecte profesorul dar si profesorul elevul...

Cam astea nu prea am nicio idee. Dar cred ca e de ajuns. Puup! Succes!

7 răspunsuri:
| Andrux a răspuns:

Imi pare rau ca ai luat doar 8.sad

| Andrux a răspuns:

Nu ai pentru ce... aveam impresia ca tu ai scris de 8.laughing nu am fost atenta.

| Roikiiii a răspuns:

In primul rand anonimu habar n`am de ce a luat 8... si totusi mersi Andrux

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

andru mersi pentru tema la romanahee hee am luat 8laughingphbbbbt