| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai crede ca oameni care vorbesc mult, se plang mereu si sunt foarte copilarosi sunt enervanti?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Cred ca nici ei nu se inteleg...
Se plang de propriile greseli si in marea majoritate a cazurilor, dau vina pe societate, inloc sa invete din greseli. Si daca invata, invata doar 10% din ce trebuie si restul' de 90% este o decizie proasta. happy

38 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt imaturi, parerea mea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Daaa

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Asa e si floryn al tau

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Bai omule bun potolestete laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Nu mai face S P A M, RAY! Ai felicitari si mesaje pentru asta laughing

| RAY a răspuns (pentru WaterDrop):

Daca ai observat facea parte din subiectul intrebari in fapt, ce facem acum e S P A M

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

De ce te iei de viata mealaughing?

| Freya1 a răspuns (pentru WaterDrop):

tongue

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Wow e viata ta?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu el ma doamne fereste laughing.De viata mea de ce te iei nu de el

| WaterDrop a răspuns (pentru Freya1):

Stai tu potolita, nu vezi ca o ardem ilegal?! sad Facem spam si deranjam lumea. Dedicatii de dragoste, doar in privat.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Nu ma i au de viata ta ca il am in lista ignor

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Si eu tot acolo il am stai linistit

| Freya1 a răspuns (pentru WaterDrop):

Nu ma deranjaza pe mine ray niciodata glumim

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Las ca il scoti tu afara, e iubirea ta virtuala

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da sa mai poata sa imi comenteze balcoanele laughing

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Da de ce nu esti o fata frumoasa

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eh.Un compliment de asta e placut dar nu ce si cum vorbeste el

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Voi dragele mele apreciati nesimtiti, vulgari, badboys nu baieti cuminti, seriosi, sinceri

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Iara te iei de mine iar te-a suparat gajica? De unde sti tu ca asta apreciez si vreau eu?

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Iar m-a suparat iubita din gta 5, nu ma iau de tine si doar spuneam si eu adevarul

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma mai contrazice iar la chestiile astea ca am probleme hormonale acum si nu fac fata la nervi tongue

| WaterDrop a răspuns:

In general sau cand au o problema reala? Uneori este bine sa fii dragut cu oamenii aflati in suferinta.Nu prea des totusi.

| Freya1 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ma refer la genul ala de om care mereu se plange ca nu are, ca nu poate, ca nu reuseste, ca se imbolnaveste.Aici se pot cataloga uneori si ipohondri sau persoanele mai razgaiate care vor cumva intr-un mod indirect sa iti spuna rezolvami tu problema sau aia care vor tot mai mult tot mai mult fara sa se gandeasca daca se poate sau nu

| WaterDrop a răspuns (pentru Freya1):

Nu cunosc astfel de persoane.De obicei plec pana sa termine de spus "Stii, am o problema."

| Freya1 a răspuns (pentru WaterDrop):

Da da cand ai pe cineva apropiat...

| WaterDrop a răspuns (pentru Freya1):

Depinde de situatie. Daca este vorba de parinti/bunici atunci merge pana la o limita si spun limita pentru ca nu sunt de acord cu ideea "M`ai nascut, sunt sclavul tau!", "Apreciez ceea ce ai facut pentru mine si te voi iubi/ajuta mereu atat cat este cazul, dar sa nu exageram." pentru ca desi oricine poate da nastere unui copil asta nu inseamna ca se numeste si parinte. In rest, nu sunt centru de ajutorare, am si eu viata mea la care sa ma gandesc.

| CleanHeart a răspuns:

Nu ii adevarat.

| Freya1 a răspuns (pentru CleanHeart):

Parerea ta care e?

| CleanHeart a răspuns (pentru Freya1):

Persoanele care vorbesc mult ma fac sa ma simt bine in priajma lor deci asta inseamna ca am o parere buna despre ei.

| Freya1 a răspuns (pentru CleanHeart):

Una este sa iti explice ceva si alta e sa turuie sa nu mai apuci sa zici nimic si tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt patetici.Nimic nu ma enerveaza mai mult decat sa vad cum cineva se plange din orice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vorbitul mult nu gasesc enervant ( cand aflu chestii interesante ma refer ) dar sa se planga cineva sau sa fie copilaros, nu mersi. De primul nu imi pasa, pe al 2 nu il suport.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Prima categorie ma enerveaza la cume.
Din a doua fac si eu parte. Nu vad ce e rau in a fi copilaros.

| Freya1 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Nu ma refer ca te mai joci glumesti ma refer la persoanele ale care se cam joaca tot timpul si glumesc si iau tot in deradere

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Freya1):

Alea nu sunt persoane copilaroase, crede-ma, cunosc persoane de genu'.

| Raniaa a răspuns:

Mie nu mi se par copilărosi, ci mai degrabă nesiguri, negativi... obositori, enervati ( te zârie pe creier să auzi cum cineva se vaită din nimic şi face o dramă din orice).

| Freya1 a răspuns (pentru Raniaa):

Obsesivi,fixisti,exagerati...