| mikii9337 a întrebat:

Buna! Sunt sigura ca multe din voi se confrunta cu aceeasi problema: mereu cand vorbesc cu un baiat si ii spun ca vreau sa fac un dus, el ma intreaba: 'fara mine?' sau 'vin si eu?'. Voi ce raspunsuri le-ati da? Deja devin enervanti...

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Le-as spune."aaa,si tu te speli? Nu stiam!"
Sau "Da,s-a pregatit tata sa taie bilete,esti al patrulea".
Sau "de ce,voi n-aveti apa calda?"
Raspunsurile sunt multe, nu te jena sa le dai, pentru ca la tupeul cu care ei te intreaba trebuie sa ai tupeul sa le raspunzi dupa cum merita.
Banuiesc ca esti foarte tanara si foarte bine crescuta, cu toate astea cei din jur nu se vor comporta dupa normele tale, ci dupa normele lor de conduita...un raspuns sever ii va calma.
Succes!♥

| darrio2007 a răspuns:

Nu le mai spune.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg, de ce trebuie sa le spui altora ca mergi sa faci dus?
Ca sa le arati ca esti vesnic murdar, sau ca sa te miri de ce ti se raspunde in bataie de joc?

| Sofer a răspuns:

Nu e enervant laughing le poți răspunde ca nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le ziceam direct că e o întrebare de foarte prost gust, cum și e de fapt.

| varcopisicul a răspuns:

Block : )

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Se cred si ei mmai cuceritori cu replica aceea, incearca sa eviti subiectul.