| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai da bacul saptamana viitoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mai dau bacul si ma gandesc ce sa beau inainte de a pleca de acasa ca sa fiu pregatit. Sa fie o cafea tare sau 2 berii? inca nu m-am hotarat, oricum sper sa iau o nota buna si sa revin cu noutati pe TPU.

11 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Eu, in nici un caz! am avut vreo doi ani cosmaruri pe tema asta; visam ca dau bacu si ca nu stiu nimic, si tot in vis imi spuneam mie :de ce naiba mai dau inca odata bacul, ca doar l-am dat odata si l-am luat!? bafta la toti!

mira
| mira a răspuns:

In mod sigur Baba.

Shin
| Shin a răspuns:

Sora mea tongue Ii urez pe aceasta cale (chiar daca nu foloseste TPU) multa bafta la probe happy
Shin

| Shin a răspuns:

@eu_o_mare_enigma: Maine urma sa treaca pe la mine si vroiam sa-i arat postul, ca sa ii mai ridic moralul.

Nu inteleg ce rost a avut comentariul tau decat sa ma provoci intr-o alta cearta... Am sa intorc obrazul si de aceasta data! Te rog. lasa-ma in pace!
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Daca tu nu ai ceva mai bun de facut in weekend decat "sa-mi verifici" mie lipsa de "inspiratie" si sa ma hartuiesti non-stop ca sa-ti hranesti "orgoliul"... e clar ce fel de persoana esti. Pe mine nu ma intereseaza familia ta sau modul in care ai fost crescut.
Shin.

| ellene a răspuns:

Eu sad bafta tuturor..mai sunt doar 2 zile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@shin-si daca nu foloseste TPU, cum crezi tu ca va receptiona urarile tale de bine? a, am uitat, comunicati cu ajutorul tam-tam-ului. poate ca nu interesa pe nimeni ca tu ai o sora, ii puteai ura in privat succes, si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@shin, incepi din ce in ce sa ma uimesti tot mai mult.deci sa inteleg ca la voi in familie asa se procedeaza cand doresti sa urezi de bine cuiva:se face un anunt pe internet sau intr-un ziar, dupa care in momentul in care celalalt vine la tine, il iei si il pui sa citeasca toate intrebarile si raspunsurile tale, pana cand o va gasi pe cea cu urarea.interesant.am sa te verific mai des, nu imi imaginam atata lipsa de inspiratie din partyea ta. a, si inca ceva, nu ma intereseaza obrazul tau, nu cred ca intre timp soriciul de oaie se putea subtia intratat incat sa merite atentia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@eu_o_mare_enigma scuza-ma ca ma bag in seama dar semeni suspicios de mult cu emil, sper sa fi gresit eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of trebuia tu sa mai pui intrebare asta inca o databatting eyelashes nu ai vazut ca am intrebat si au acelasi lucru acum o saptamana, doua?hee hee si sa stii ca eu mai dau bacul... si in ultimele zile am vise numai legate de bac laughing o sa tampesc