| Notme a întrebat:

Saptamana viitoare o sa dau bacul, ce sfaturi imi puteti da sa imi iasa bine examenele? In afara de invatat, ca pe asta o stiu. Ma refer in momentul in care am examenul in fata sau inainte cu 10min.sa ma linistesc. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Sa ai incredere in tine, sa -ti stapanesti emotiile cat poti, sa citesti bine enunturile problemelor, sa nu te grabesti si...sa ai multa, multa bafta!

3 răspunsuri:
| greg a răspuns:

Sa fii sigur pe tine si calm si sa nu scapi niciun cuvant din lucrare.

| alma a răspuns:

Maninca ciocolta

| beautykillls a răspuns:

Sa iti pui prietenul sa iti trimita un mesaj dragut. pe mine tot timpul ma binedispune :X si ma relaxeaza. asta daca ai un prieten pe care il iubesti tongue deci s-ar putea ca raspunsul meu sa nu fie relevant.