| LigiMe99 a întrebat:

Cine-mi poate spune si mie: Cum vezi daca un om minte? Adica stiam ca i se maresc pupilele sau asa ceva... cine stie? big grin

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

NU, eU nu am auzit de asta. Eu imi dau seama. De obicei persoana s ecomporta altfel decat de obicei. Sau are o mimica ciudata, este speriata sau nu stie ce sa mai faca. Incheie repede subicetul si nu nse simte in largul ei\lui.winking

| Tweetymrrr a răspuns:

Scuze de greseli.big grin.Romana asta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clipeşte mult mai des, se foieşte, nu te priveşte în ochi, gesticulează exagerat de mult...

Cei nesimţiţi de-a dreptu' te privesc în ochi când mint oh go on.