| anonim_4396 a întrebat:

Cine o stie pe femeia asta cum se numeste? Dau fundita

https://www.tpu.ro/utilizator/aciygm/raspunsuri/

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mi se pare mie sau tu nu înțelegi limba română, tovarăşe? Ți-am zis că "te ataci", nu că "ataci" adică pui la suflet, o iei personal.Şi în legătură cu spam-ul...eu doar am răspuns la întrebări. Puteai să-mi zici să mă opresc dacă nu-ți convenea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tovarasa eu si muncesc in acest timp, dar cum traim in democratie sub psd ai totusi dreptul sa ai parerea ta, pentru mine ceilanti sunt iadul, inclusiv tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ok,ok. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nimic de ras,cand iti urasti semeni este de plans,mai ales cand vezi gunoaie infecte care judeca, critica pe toata lumea, de parca ei ar fi perfecti, eu nu judec in mod activ, doar ma simt scarbit atat