| anonim_4396 a întrebat:

Cine o stie pe femeia asta cum se numeste? Dau fundita

https://www.tpu.ro/utilizator/aciygm/raspunsuri/

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu puteai s-o întrebi direct pe ea? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate am ceva conflicte cu dominsoara, ne iubim mult dar distanta ne desparte asa ca ne am dat ignor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Oh.Ce drăguț! Vă iubiți aşa mult că v-ați dat ignor. laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,e trist

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Dar,totuşi,cu ce te ajută dacă îi ştii numele? Ai ceva... gânduri "negre"? big grin

| Nyarlathotep a răspuns:

Si-a ales numele bine, "InYourMind". Se pare ca ti s-a insurubat in minte rau de tot persoana asta. rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa aflu cum se numeste fata din avatar

| RAY a răspuns (pentru Nyarlathotep):

E vrajitoare a facut farmece

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

În întrebare nu te-ai exprimat prea clar aşa că fiecare înțelege ce vrea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu e dramatic sa nu poti avea ceea ce iubesti online

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ba da, foarte. laughing
Eu zic să mai ieşi şi tu puțin pe afară, să îți găseşti o fată.....reală şi să laşi "iubirile" online.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Victoria
Si nu mai stiu cum...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Era sarcasm, eu nu caut nici o fata real, online, fata de la avatar cine e atat vreau sa stiu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata de la avatar, hai ca dau fundita

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fiind vorba despre tine, ceva m-a făcut să cred că nu era. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa serios par

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow tu ma urmaresti ca DNA

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad ce e neserios in acele intrebari, sunt intrebari serioase

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ideea era că toate sunt despre reprezentantele sexului feminin, nu că sunt neserioase.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare cu frustrarile, complexele, curiozitatile lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mai ceva ca DNA. laughing
De fapt, am tot văzut la tine întrebări despre problemele tale cu sexul opus şi acum le-am căutat şi uite că am dat peste câteva mai recente. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da pai despre ce sa intreb, religie m-am saturat, stiinta daca vreau sa stiu ceva caut singur, putini au habar de stiinta, asa ca mai ramane dragoste si sex macar aici fiecare se poate exprima indiferent de nivelul de educatie si sunt curios si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Wow,şi eu m-am pus să caut să văd dacă o găsesc, dar n-am găsit-o nicicum.Bravo,Ray,te pricepi! laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am intrebat pe un site ca TPU in limba germana, asa am aflat

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

De ce iti stergi intrebarile daca tot ai de cand sa raspunzi la comentarii? laughing

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Din moment ce deja am aflat iar aici nu s-a aflat raspunsul, pai vb daca fata vb cu mine

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Si de ce ai mai sters intrebarea?
Am observat ca asa faci la toate, nu te judec, eram doar curios.