| anonim_4396 a întrebat:

Cine o stie pe femeia asta cum se numeste? Dau fundita

https://www.tpu.ro/utilizator/aciygm/raspunsuri/

64 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Nu avea sens sa o las daca deja stiu raspunsul

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Ce sa lasi? Intrebarile nu se sterg, dispare doar numele celui care a pus intrebarea.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Nu avea sens sa o las daca deja stiu raspunsul

iti repet din nou

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Eu nu te judec, doar mi-am adus aminte de ele dacă tot s-a ajuns la subiectul ăsta.

| Theo94 a răspuns:

Te referi la user sau la fata din poza de la avatar?
Nu cred ca e una si aceeasi.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Am aflat deja

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu ai avea de ce, doar de asta exista TPU sa adaugam intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Aşa e.Nu neg.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eeeee si iti place intrebarile mele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Îmi "place", îmi "place".Cum să nu-mi "place"? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

O fac pentru placerea ta atunci

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ce-mi mai place când un bărbat vrea să-mi facă pe plac.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E placerea mea

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Întreab-o personal!
Sau te ignoră?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Adevărat laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt neserioase. Sint absolut penibile.winking

| RAY a răspuns:

GabiDumitrescu ce este penibil ca sunt curios, adu argumente nu doar jigniri

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu era vb de acel user

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

Ok șefuwinking

| RAY a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da mai vezi gunoiae de astea infecte care te face penibil ca intrebi despre sexul opus, ce oameni infecti si cica e si parinte

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Penibile aş zice că sunt alea gen "Mi-am băgat un băț în fund, pot rămâne gravidă?" şi multe altele. Dacă întrebările lui sunt penibile, celelalte cum mai sunt? Omul a şi zis mai sus că are anumite curiozități şi frustrări şi a pus şi el nişte întrebări.Deci măcar recunoaşte că are ceva frustrări vizavi de raporturile sale cu sexul opus, se şi observă prin multitudinea întrebărilor legate de acest subiect.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru RAY):

thinking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Conform logicii tale, daca intreb "Credeti ca orgasmul multiplu e dar de la dumnezeu sau de la satana?" nu e deloc penibil...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dama de Pică.
Iubire fără Speranță.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu ştiu dacă "penibil" e cuvântul potrivit,dar da,sunt cam ciudățele unele, ca şi asta şi cred că sunt pe bune întrebările, nu puse la mişto.L-am tot văzut că pune întrebări despre religie, deci s-ar putea să fie nişte curiozități de-ale lui, totuşi.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut tu vreodata sa intreb despre dumnezeu sau satana?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Https://www.tpu.ro/......ime-sa-nu/
https://www.tpu.ro/......d-oricine/
https://www.tpu.ro/......-dumnezeu/
Astea despre ce sunt? Despre fotosinteză?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu sunt genul de intrebari de care a dat exemplu x, sa intelegem ca pe viitor trebuie sa avem acordul vostru daca vrem sa adaugam intrebari pe TPU, va pomeniti ca sunteti admini pe TPU si noi nu stim

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cine a zis că trebuie să ai acordul cuiva ca să pui întrebări pe TPU? Tu ai întrebat dacă te-am văzut vreodată să întrebi despre Dumnezeu sau Satana şi eu ți-am arătat că ai întrebat.De ce te ataci aiurea?
Şi încă ceva, întrebările alea cum ar fi cea despre orgasmele multiple ale femeii şi diavolul sunt tot ale tale.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine tovarasa o sa te consultam si pe tine cand o sa adaugam intrebari si pe x,nu cumva sa punem asa zis intrebari penibile, desigur ca tu tovarasa ai facut spam la intrebarea mea si x dar asta nu conteaza, ca doar sunteti dumnezei ce naiba, da ma dorinta sexuala este ispitire satanista, nu o spun eu si biblia, faza cu xxx multiple numai stiu cand am pus, cica eu atac, suntem pe TPU