| MyaMySeSpune a întrebat:

Cine participa la concursul kubety vanatoarea de vampiri si cine face schimb cu mine de insigne?

5 răspunsuri:
| patrix99 a răspuns:

Salut! eu am :apa afiintita, usturoi, oglinda, soare, carte de vraji, sageata de argint, tarus... dar imi trebuie puterea vrajitorului (daca ai trimite pe patrix99patrix si sa specifici cine esti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ce insigne iti trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu particip la vanatoarea de vanpiri am ca insigne sageata de argint, soare, oglinda danu stiu codul de la prieteni imi dai tu te rog frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac ma cheama Sorin si am 2 dubluri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am. cine vrea?