| deyutzyk97 a întrebat:

Cine poate sa imi explice cum sa ma joc pe stardoll fara sa fac card de credit?

9 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Daca vrei sa te faci superstar, cred ca trebuie sa intri acolo si sa dai ca platesti cu telefonul mobil, bagi numerul de tel si o sa ai cu 2 euro mai mult de platit la tel. Daca nu vrei sa fi superstar, atunci iti iei haine de acei 5 sd pe care ii primesti zilnic.

| Kqzu97 a răspuns:

Poti juca dar nu-ti poti cumpara haine, nu te poti machia si nu iti poti face casa, deci e fata simla si iti da ei 2 perechi de haine nici urate nici faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate sa imi explice cum sa ma joc pe stardoll fara sa fac card de credit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate sa imi explice cum sa ma joc pe stardoll fara sa fac card de credit?

| Loomea straina' a răspuns:

laughing. id meu de stardoll este rus_teo_cj.pai dai long in.sau start pe fata aia de acolo...nu stiuthinking nu stiu cam sa iti expliclaughing

| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D

| allyce a răspuns:

Fara card nu te poti juca poti sa tragi doar o privire joaca mai bine jocuri online...

| allyce a răspuns:

Fara card nu te poti juca poti sa tragi doar o privire joaca mai bine jocuri online...

| maid3ea97 a răspuns:

Deci daca vrei sa te joci pe stardoll nu poti sa te joci fara card. aadik poti dar nun poti avea nici un ban si nici nu poti sa fi un superstar dar poti sa iti iei hainele acolo unde te imbraci adica unde probezi hainelelaughingsi te poti machia. intra acolo la shop!winking