| zuzumic a întrebat:

Cine poate sa imi explice cum se da log out pe saitul asta va rog sau cum sa il dezactivez pentru ca vreau sa imi dispara intrebarile astea ...si vreau apoi sa imi fac alt cont ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunahappy
Intrebarile vor ramane anonime, dar daca vrei sa stergi contul ii scrii Ralucai, la contact happy
Bybye

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Logout ai in coloana din stanga, ultima rubrica dintre cele portocalii. Din cate stiu, intrebarile nu se sterg. Abandoneaza pur si simplu contul.

| zuzumic explică:

Of da scria mare si nu vedeam laughing multzam frumos