| R1alu a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? Am trimis cateva intrebari anonime pe ask unei persoane si m-a blocat. Am inteles ca dupa 3 zile, acea persoana vede cine i-a pus intrebarile. Eu eram intrata pe cont, deci poate sa ma vada? Daca il dezactivez, ma mai vede?

Răspuns Câştigător
| JustKillHim a răspuns:

Buna...si eu am primit niste intrebari cu anonim si am blocat acel utilizator...au trecut cam vreo 4 saptamani, si inca nu pot sa vad de la cine erau intrebarile.Deci nu-ti fa griji.
In caz ca ai trimis din greseala o intrebare fara anonim poti sa iti stergi contul, iar persoana careia i-ai trimis intrebarea nu va sti ca tu ai fost.