| I'm just me a întrebat:

Cine se plictiseste si are chef de vorba?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu stau pe dinafara cand e vorba de chestii din astearolling on the floor
Va privesc de pe marginesmug big grin

nony
| nony a răspuns:

Vreau si eu, vreau si eu. dar lasa fanteziile si sa trecem la practicabatting eyelashes

nony
| nony a răspuns:

Practicá facem in ¨privat¨.hee hee

| JustMeFlory a răspuns:

Euhappysmug
Despre ce sa vorbim?big grin

| JustMeFlory a răspuns:

Pai nu mai vorbeste nimeni cu noi? Hai sa vorbim despre fantezii erotice! De acord?laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Incepi tu! care e fantezia ta?laughing

| JustMeFlory a răspuns:

@nony cum sa facem practica pe site? Se poate?laughing

| JustMeFlory a răspuns:

@Bro, tu nu vezi ca au fugit fetele? Numai eu sunt aici! Printre atatia baietilaughing

| JustMeFlory a răspuns:

@Nony daca merge in privat, hai sa incercam! M-ai facut curioasa!devil
@Bro...cred ca nu vor sa participe la asemenea orgiilaughinglaughing)

| emima a răspuns:

Eu ma plictisesc si am si chef de vb dar despre ce sa vb?confused

| YepIsSuspended a răspuns:

Yooooooo!|-)

| carmi_6480 a răspuns:

Si eu ma plictisesc. Hai sa vorbim.

| I'm just me explică:

Despre oricehappy

| I'm just me explică:

Ok, de acordbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint la servici, dar am timp sa citesc fanteziile voastre erotice. Hai sa inceapa fetele sa spuna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory se intimpla ceva ciudat. Cred ca s-au dus la meci, ca tot vorbeam de fotbal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flory stiu unde sint fetele. S-au dus la lectia despre sarutul frantuzesc.

http://www.tpu.ro/......prea-stiu/