| anonim_4396 a întrebat:

Cine se pricepe bine de tot la desene si daca poate sa imi faca si mie unul?

3 răspunsuri:
| dassy a răspuns:

Eu, pot sa fac chiar si portrete.

| Anonimul1121997 a răspuns:

Poti sa imi faci un desen dupa niste idei date de mine? Ai facebook, ca sa putem vorbii mai bine si iti dau toate detaliile acolo, desigur, daca vrei sa ma ajuti.

| Anonimul1121997 a răspuns (pentru Anonimul1121997):

Poti sa imi faci un desen dupa niste idei date de mine? Ai facebook, ca sa putem vorbii mai bine si iti dau toate detaliile acolo, desigur, daca vrei sa ma ajuti.