| vali4789 a întrebat:

Cine se simte trist recomand acest videoclip
https://www.youtube.com/watch?v=LxSar3dP_9g

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cu ce-l ajută pe unul care se simte trist să-l vadă pe barbădecur cum scatofilește în fața camerei? Da, știu că atunci când ești deprimat poți sa-ți aduci aminte că există proști ca Berbecali și să îți mai ridici puțin moralul, dar poți să faci asta și dacă deschizi tv-ul pe orice post românesc.

Bine, eu nu mă înveselesc când văd oameni mai proști decât mine. De fapt eu sunt mereu vesel, dar dacă ar fi nevoie, aș folosi asta http://www.youtube.com/watch?v=80YlCQueSfo

| vali4789 explică (pentru Wøodenpints):

Eu nu am spus ca il admir pe Becali doar ca ma distreaza...te-am citit eu vad ca esti morocanos nu prea iti convine nimic laughing) ma intreb cu femeile cum stai daca esti tot asa atunci Dumnezeu cu milawinking

| Wøodenpints a răspuns (pentru vali4789):

Cu femeile stau perpendicular.
Sunt o mulțime de chestii care-mi convin și care-mi plac, da le țin pentru mine.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Multumesc mult rolling on the floor

| enonimox a răspuns:

Ciudata melodie