| irinuk28 a întrebat:

Cine se uită/s-a uitat la Wowbiz? Ce credeți de "farsa" Ilincăi Vandici? Mie mi se pare o regie de prost gust.Adică cat de prost să fi să nu recunoști vocea lui Duban? Sau scenariul de 2 lei pe care l-a avut? Eu nu știu ce să mai cred cu farsele astea, nu mai poți să vezi o glumă bună sau măcar ceva adevărat la tv.
Voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am vazut doar promo si am schimbat, nu suport sa o vad pe a 15 femeie a lui Guta. emisiuni de tot rasu, practic toata ziua cam asta vedem..regizari/glume de tot rasu si la antena si cam asta este programul la tv...trist foarte trist.
Duban este bun in felul lui, dar ce este mult strica.
O zi bunahappy

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Am parere ca trebuie sa fii ori foarte prost ori sa n-ai absolut nici o ocupatie valabila ca sa te uiti la astfel de mizerii : vov baz, ochii din cur, un show handiCapatos, pe banii babacilor, o marit pe vrajisoacra-mea, ciuma pentru mumie, acces in rect si drept in tinte.

Dar cum unii n-au prea multi neuroni, asta li se pare divertisment.

Răspuns utilizator avertizat
| VerdeLila a răspuns:

Bineinteles ca toate farsele facute cu vedete sunt regizate. Nu-ti mai pierde timpul cu emisiuni de toata jena. Majoriatea emisiunilor difuzeaza circ si sexualitate.
Nu am vazut emsiunea; ma uit la tv ocazional.

| Mechanix a răspuns:

"Cine se uită la Wowbiz?" Oameni cu creierele spălate care n-au altceva mai bun de făcut decât să bălească în fața unui ecran la niște opărite mai pline de boli decât o groapă comună cum își etalează ele țâțele, chiloții și celulita.