| Mirabela_6911 a întrebat:

Nu sunteti de parere ca farsele de la "Plasa de stele" nu sunt intocmai niste glume bune`? happyAdica...
Cea cu Oana Zavoranu sau Ilinca Vandici au fost de a dreptul' exagerate`straight face
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Asa este dar asta e din cauza ca au mai tot fost emisiuni de tipul acesta si daca ramaneau in limitele decentei probabil nu avea ratingul respectiv, probabil nu mai puneai nici tu intrebarea asta.Sunt exagerate, mult prea exagerate farsele dar vina e a complicilor vorba aia, oricum nu avem noi de unde sti cat de regizate sau nu sunt, adica cat stie victima despre farsa sa nu uitam ca la urma urmei ei sunt artisti care stiu juca diverse roluri.Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt farse false, totul este aranjat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele farse da, sunt foarte exagerate dar am foarte mare respect pentru actori, acestia isi joaca extraordinar rolul in farse(vezi farsa cu komornic) si regia mi se pare extraordinara. Plus de asta reflecta adevarata fata a unor "staruri" (vezi Mihaela Tatu, Anca Neacsu, Bianca Dragusanu).