| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ceva informatii despre Airtickets24? Sunt seriosi? Am facut o rezervare pentru un zbor si as vrea sa stiu -din experienta voastra- daca e cazul sa ma nelinistesc(nu ca as fi prea linistita!).

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh nelinistea vine de la cafea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro... vreau sa pleccccccccc...am nevoie de o parere mai mult decat ca de o tigara sau o cafea...nici n-am baut-o de nerabdare! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne spui si noua unde pleci?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da...de ce nu? La Barcelona! Spune, stii ceva de astia, ca acum dispare intrebarea! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, da... era ceva legat de fotbal, dar cum nu sint microbist, nu mai stiu sigur ce. Tu tot pentru un meci te duci? happy
Sper sa nu ajunga gaura neagra de care spunea ieri Ardnaxur1961, la intrebare si s-o inghita, pina nu ne spuibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa fac o foto pe Neu Camp....si ma intorc! Esti multumit?
Vreau raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer, ...nu am calatorit niciodata cu ei...
Eu calatoresc cu wizzair... sper sa nu de-a falimentlaughing
Nici nu mai stii in care sa ai incredere si in care nu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@criticul-nici nu ai cum sa calatoresti cu ei, airtickets24 este o firma de pe net de unde iti poti cumpara tickete de avion online.
@dmonik-ma bucur ca ai reusit sa le cumperi pana la final.iti doresc drum bun si distractie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc, am reusit, da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmonik - avand in vedere ca ai calatorit cu bilete luate prin airtickets24 acum te intreb eu pe tine: sunt seriosi? ai avut ceva probleme? pretul de pe site a fost pretul final sau ai mai paltit in plus?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cumparat un bilet de Budapesta - New York (si retur) cu ei, am primit pe email bilet electronic, mi-au facut factura pe firma... totul OK. Plata am facut-o online cu un card international VISA, deci nici n-am dat ochii cu vreun reprezentant al lor. N-am avut nici o problema, ii recomand.
P. S. Au sediul in Grecia si parte din recomandarile/evartizarile de pe bilet au fost scrise in greaca, neintelegibil pentru mine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Airtickets24 e un motor de cautare din sistemul GDS (foarte sigur) la care isi mai adauga ei comisionul de 9 euro, folositil cu incredre, este usor de rezervat si de cumparat, dupa ce faceti rezervarea copiati nr de identificare (8EHGYT) si intrati pe pagina de inceput unde scrie verificati itinerariul(clik pe)si urmati pasii de acolo... dati verificare si va apar datele voastre de zbor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si noi am mers cu airtikets24, noi nu am avut probleme

| emfilia a răspuns:

Buna,
Eu am gasit un bilet foarte ieftin prin airtickets24, insa un prieten de la o agentie de turism mi-a spus ca este imposibil ca pe ruta respectiva sa poata exista un asemenea pret...
Va rog sa imi spuneti daca airtickets24 este agentie serioasa, caci va trebui sa ma decid foarte repede.
Va multumesc anticipat!
Emil