| adytza8407 a întrebat:

Cine stie de ce cd intru pe facebook mi se deschide automat alta pagina peste fb,-http://www.checker.name/ si indiferent ce fac chiar daca ies si intru iar sau dau sageata inapoi mi se incarca iar tot pagina asta, stie cineva cum pot scapa de ea ca nu pot sa-mi mai folosesc fb pe chrome, vad ca pe mozilla merge da mai greu va mult ast rasp

1 răspuns:
| Alphabeat a răspuns:

Cred ca e vorba de un virus daca zici ca iti apare mereu. Incearca sa stergi si sa reinstalezi chrome.