| Pitic_6070 a întrebat:

Cine stie muzica noua(august)?
de toate felurile in afara de manele si rockwinking
funda:X

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

1. Alex Stavi - Togheter (2:35)
2. Alexandra Stan feat. Carlprit - One Million (3:20)
3. Allexinno & Starchild - Senorita (Original Radio Edit) (3:37)
4. AMP - Good night (Original Radio Edit) (3:44)
5. Andre Rizo & Sebastian Crayn ft. Tamy - Tu amor (Original Radio Edit) (3:25)
6. Anya - Desire [ Original Radio Version] (3:39)
7. Armina Rosi - Fantasy (Original Radio Edit) (3:53)
8. B.U.G. Mafia - Fara Cuvinte (feat. Loredana) (4:15)
9. Bass Deejay feat Smolly Monica - Show me your feelings (3:57)
10. Beat Music (Mihai ex. 3SudEst) - Why Why Why (Official Radio Edit) (3:06)
11. Body&Soul - Move it baby (Original Radio Edit) (3:42)
12. Caitlyn - Una Noche Mas [A Deepside Deejays Production] (3:11)
13. Cami Hedlinger feat. Marian Vasilescu - Love dust (Original Radio Edit) (3:26)
14. Celia feat Cris Thrace - Ladida 2011 (Original radio edit) (3:09)
15. Connect-R feat Mike Diamondz & Sonny Flame - I got love (Radio Edit) (3:21)
16. David Deejay feat. P Jolie & Nonis - Perfect 2 (Original Radio Edit - Prod. by DAV7 Music) (3:34)
17. DeepSystem - Summer Time [ Radio edit ] (3:45)
18. DeepSystem feat Jayoh - Indie Girl (Radio edit) (3:12)
19. Delyno ft Looloo - Let me feel you (3:07)
20. Desperado feat. Play & Win - Inside I Want You (Original Radio Edit) (3:28)
21. Diana Grigor - Colour of my life (Original Radio Edit) (3:40)
22. Dj Layla - Party Boy (Official Promiseland Remix) (5:22)
23. Dj Robert Georgescu & Lara feat. Da Fleiva - I Feel 2011 (Radio Edit) (3:18)
24. Doi Deejay feat. Sunrise Sounds- Karishma (Original Radio Edit) (3:14)
25. Dragos Filip & Iulia and. Alex BeOne - In My Mind (Radio Edit) (3:46)
26. Felipe C - Barbaro (Original Radio Edit) (4:41)
27. Hoodie feat. Xela Nam si Lu-K Beats - Go Crazy (3:19)
28. Inna - Club Rocker (Tim Crudu Remix) (4:48)
29. JayBi feat. DA FLEIVA - Com voce (Radio Edit) (3:20)
30. John Puzzle feat Elise - So Far So Good (Original Radio Edit) (3:13)
31. Junky ft Maximilian & Mef X - Serenada Rap (Original Radio Edit) (3:09)
32. Krem feat. DJ Undoo - I.D. Fest 12 (3:24)
33. Lora - Teenage Girl (Original Radio Edit - Prod. by Sisterhoodlive Records) (3:52)
34. Loredana feat Jay KO - Monalisa (3:17)
35. Marishka - Play that game (Original Radio Edit) (Produced by Chris Thrace) (3:39)
36. Marius Nedelcu feat Alexandra Ungureanu - Slow It Down (Original Radio Edit) (3:40)
37. Maximilian - Sophie cu MefX (3:27)
38. Morris feat. Cortes – Uh La La (Original Radio Edit) (3:10)
39. Naguale - Party People (Original Radio Edit) (3:28)
40. Roller Sis feat. Lennox Brown - Lets Dance (Original Radio Edit) (3:09)
41. Sceptik Deejay - IndianoDub (Original Mix) (3:53)
42. Sekret ft. Gya - Share my love (Original Radio Edit) (7:14)
43. SHAGGY feat Celia - DAME (3:15)
44. Sign vs. Dj Andi - You got me 2011 (3:50)
45. Sistem feat. Deepcentral - I Fucked Up (3:40)
46. Sojo ft. INNA - Summer Lover (I Remember) (3:48)
47. Sonny Flame - Get your clothes off (radio edit) (3:22)
48. SummerDeeJaYs - Sweet girl 2011 (Original Radio Edit) (3:13)
49. SUNSET54 - Beleza (Fly Records Extended) (4:52)
50. Voxis - I Just Wanna (Radio Edit) (4:10)
51. Zsombee ft. Esther - Stay in my life 2011 (3:44)

2 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Frate,eu nu inteleg, raspunde-mi si mie la doua intrebari.De ce noua, si de ce sa nu fie rock? Eu am melodii din 2005 rock,care le ascult si azi, sunt pur si simplu GENIALE, si intrec toate melodiile din 2010-2011 adunate:|
Uite una din ele:
http://www.youtube.com/watch?v=UCCyoocDxBA&feature=related

| andreyutzzu3 a răspuns:

Intra pe dinculescu.ro. Ai acolo toate noile aparitii