| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a întrebat:

Cine stie niste bancuri tare tare amuzante

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Ce oameni se inmultesc fara sex? Pensionarii. Iubita mea, spune doua cuvinte care sa ne lege pe viata! Sunt gravida! De azi vom face sex ca la olimpiada. Cum asa de tare? Nu. Asa de mult? Nu. Mai repede? Nu. Dar cum o intreaba iubita excitata? Odata la patru ani. Pa!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Erau 2 decedati intr-un copac. Unul cade si moare.

| NuExist a răspuns:

Stilpul se apropia cu viteza, am incercat sa il evit dar... a intrat in mine!
2 vulturi erau pe o craca:
unul era plesuv si unu era sa cada
Erau odata doua baloane prin desert, un balon ii spune celuilalt: "Uite un cactussss"...
Anunt: "Tanar, cu defect de vedere, caut o tanara, placuta la palpare".
-Boule!
-Mamico!
Te pun la pat, sunt umeda si intru in tine, te fac sa gemi si sa urli, nu te speria, sunt eu, GRIPA.
- Cand a aflat mama lui Duncan Mclaud ca fii-su e nemuritor?
- Dupa al treilea avort!
suna unul la politie.
-miau furat totul, si volanul si pedalele... Pune receptorul
suna iar peste 2 minute
-iertati-ma m-am asezat pe bancheta din spate
Doi indragostiti pe marginea unei prapastii. Ei ii e cald si el ii face vant.
profu : Ma ca. tule, nu mai comenta, ma ca acu' te mananc!
Un tip intra intr-o berarie:
-Dati-mi o bere, imi astept nevasta aici.
-Bruna sau blonda? il intreaba chelnerul.
-Nu stiu, de abia a intrat la coafor.
Pe usa unui student din Poilitehnica inainte de revolutie :
" Daca nu sunt la paine cauta-ma la oua "
Cum se numeste femeia care stie mereu unde este sotul ei?
- VADUVA!
Asemanarea dintre un urs panda si o virgina: amandoua sunt pe cale de disparitie.
Un cersetor in New York:
-Aaaajutati un biet cersetor orb! Aaaajutati un biet cersetor orb!
Si am impresia ca sunt si negru...
Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| Bubble13 a răspuns:

Vine o data moartea la bula :
-Bula, gata hai am venit sa iti iau viata
la care bula spre dormitor
-Viata meeeeea(sotia), te cauta cineva!

| Macioc a răspuns:

Ce te joci ma?
- Counter Strike! si ascult manele!
- Cum sa joci ma Counter Strike pe manele?
- Simplu, Guta imi spune mereu pe unde vin dusmani. laughing))

| Jamie a răspuns:

Un avion cade la granita dintre Romania si Bulgaria.
Unde sunt ingropati supravietuitorii.
Bula la scoala, la ora de anatomie. Profesoara le povesteste copiilor despre organul sexual masculin. Ca tema pentru a doua zi ii pune pe copii sa afle mai multe despre acest organ.
Se duce Bula acasa si o intreaba pe maica-sa:
- Mama, ce e un organ sexual masculin?
- Du-te la tac-tu, ma, ca el stie mai bine.
Se duce Bula la tac-su si il intreaba:
- Tata, ce e un organ sexual masculin?
Tac-su, nervos, cu o lamaie in mana, ii spune:
- Uite, asta e, ma, asta...
A doua zi la scoala profesoara ii intreaba pe elevi daca au aflat mai multe despre organul sexual masculin.
Bula:
- Stiu eu, doamna profesoara, sa va arat?
Profesoara
- Nu acum Bula, in pauza, bine?
- Da.
In pauza se duce profesoara la Bula si ii spune:
- Ia arata-mi Bula...
- Doamna profesoara, imi cer scuze, dar i-a fost rau unei colege si i-am dat sa o suga!
Sotia se duce la Politie sa-si declare sotul disparut.
- Ce mesaj sa-i transmitem in cazul in care il vom gasi?
- Spuneti-i ca mama nu mai vine la noi, s-a razgandit!
O dentista cauta un ac pentru anestezia unui pacient.
- Nu vreau injectii. Urasc injectiile! striga barbatul.
Dentista agita atunci o butelie cu protoxid de azot, la care pacientul incepe sa tipe:
- Nu pot sa suport gazele, masca ma sufoca!
Dentista il intreaba atunci pe pacient daca n-are nimic impotriva sa ia o pilula.
- Nici o problema, zice pacientul.Ma impac bine cu pilulele.
Dentista revine cu o pilula si zice: - Uite aici, o Viagra.
Barbatul:
- Nu mi-am inchipuit niciodata ca Viagra atenueaza durerea!
– Nu atenueaza, dar cel putin o sa ai de ce sa te tii, in timp ce-ti scot maseaua...
Emo girl vs. Emo boy
Emo-girl: Vrei să ne mozolim?
Emo-boy: Nu.
Emo-girl: Vrei să facem sex?
Emo-boy: Nu chiar.
Emo-girl: Vrei să plângem?
Emo-boy: Asta încercam să fac înainte să mă întrerupi.
Ten Things men know for sure about women.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10. Women have breasts.
Primesc fundita?