| FeFy` a întrebat:

Cine stie secrete pentru jocul Barn Buddy. dau fundita [mersi ]

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Le poti fura recolta celorlalti, le poti adauga gandaci si buruieni.sau poti inlatura gandacii si buruienile de pe recoltele altora pentru a primi punctewinking

329 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa furi recoslta poti sa iti plantezi pozi sa pui burieni insecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti fura recolta, le poti adauga insecte sau plante necultivate pe terenurile lor sau poti inlatura gandacii si plantele nucultivate(buruienile) si le poti si uda si pe ale tale si pe a le prietenilor.
Mai poti vinde plantele urmand ca mai apoi sa iei bani pe ele. monedele barn buddy (cele rosii) cresc odata cu inaintarea nivelelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci medali primesti xp daca faci trofee primesti credite de ex pentru trifoi si ridich primesti 200 bb credits iar pentru avocado primesti 300 bb credits la restul nu am dar vreau sa imi fac la orhidee si la cocos si o sa-ti spun cat credit primesti is lvl(61)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu jocul barn buddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aduni multe medalii cresti la nivel adica iti da puncte exp si daca faci max 3 cupe iti da credit cadou ...cand am facut eu prime cupa m-a crescut cu un nivel si mia da si credit eu acum sunt nivel 62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot fura de la cineva, daca are caine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la lvl 95

si nu e adevarat daca muti tot pe ferma. ex : cushca etc.

se poate fura linistithee heebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai mutati casa si tot restul pe plante pentru ca pe mine m-a blocat si nu mai tot sa le iau de acolo.Este cineva care stie cum sa fac sa le pot muta la loc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti fura recolta celorlalti, le poti adauga gandaci si buruieni.sau poti inlatura gandacii si buruienile de pe recoltele altora pentru a primi puncte winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa muti casele alea 2 pe recolta ca sa nu iti mai fure sh cand sunt facute muti casele la loc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti pune gandaci le poti pune buruieni. si le poti fura din gradina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orhidee da 1000 BB credits. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti superba crei sa ne cunoastem zenoovll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa castigi mai multi bani si sa treci nivelu repede puneti flori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa furi de la vecini tai care au caine dar doar daca cainele nu are mancare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar tu le stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti lua dinparrtea lui decat daca nare caine sau e flamand o esti super frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu uh sty da-mi si mie id tau de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un anonim mai jos putin zice "eu stiu cum poti sa furi daca cineva are caine. stiu totul despre jocul asta sunt level 51"Honey, ca sa furi de la cineva care are caine trebuie sa astepti pana cand cainele nu mai are mancare in bol. si trust me, nu stii totul! eu sunt level 70 si inca descopar chestii. asa ca nu te mai da asa mare, ca nu iti iesewinking rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu cand se renoieste barn buddy pls raspuns happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ca sa ai mai multi vecini si sa-ti ei un caine de exemplu cauti un prieten care joaca barn buddy cand te bagi pe hi5 acelui om sus scrie un nr a si mai intai descizi de exemplu notaped si dai paste si iti apare nr atunci eu iti dau un link http://www.hi5.com/......pCanvas.do asa si vezi acolo unde scrie nr ala''178132635'' il stergi si il ii dai paste la alt numar pe care l-ai copiat de la prietenul tau apoi copiezi tot linkul si il pui acolo sus astepti putin si gata ti-a aparut un vecin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput trebuie sa plantezi trifoi si ridiche ca sa iti creasca mai rapid nivelele si trebuie sa ai 20 de prieteni ca iti iei caine... daca ai caine si ii pui mancare ceilalati nu iti pot fura recolta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti fura recolta celorlalti, poti sa le pui gandaci pe recolta poti sa le dai apa plantelor. poti lua o parte din recolta unora si castigi bani daca le vinzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt lvl 140
deci daca vrei sa-ti mai spun cate ceva
da-mi add miss_kinkycandy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primit la mere cupa si mi-a dat 600 bb si 10 000 credit acum am cupa la lebenita si nu am luat nimic de ce =

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum furi fara sa te prinda cainele?