| doiaruxxx a întrebat:

Cine stie un sait bun de pus intrebari si care lumea chiar iti raspunde la ele

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

TPU. Daca intrebi tampenii nici Obama nu-ti raspunde.

| whatevernvm a răspuns:

Daca sunt intrebari complet cretine la care nimeni nu poate raspunde, nu mai spera la o minune

| William a răspuns:

Yahoo answers.

| 1234avg a răspuns:

Cel pe care ai pua intrebareahappy TPU

| doiaruxxx explică:

Sa nu pun intrebari tampite laughing)) ca nu raspunde nimeni... hai ca ma-ti omorat cu asta eu vad ca doar la intrebari tampite se raspunde pe TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru doiaruxxx):

Quora (int), Yahoo Answers (int), Forum Softpedia (ro) si de asemenea asta de pe care ai postat tu care are totusi o interfata mai prietenoasa, desi TPU nu este in realitate pentfu ajutor virtual cat este pentru divertisment.Desi site-ul a fost conceput cu alt scop isi pierde din credibilitate si seriozitate cu fiecare an ce trece.