| KriSSu09 a întrebat:

Cine stie un site cu bancuri tari?

Răspuns Câştigător
| anamaria_6094 a răspuns:

Bulă aşteaptă ca doctorul să iasă din operaţie şi să îi spună cum se simte soţia lui, care suferise un grav accident de masină. Doctorul iese şi e întrebat de către Bulă:
-Domnule doctor, cum se simte soţia mea?
-Păi, ştiţi, nu o să mai poată merge, o să trebuiască să cumpăraţi un scaun cu rotile, ca să o duceţi peste tot.
-Vai de capul meu, dom’ doctor! se vaită Bulă.
-Asta nu e tot, continuă doctorul, nu se poate hrăni singură, va trebui să o hrăniţi ca pe un bebeluş.
-Dom’ doctor, dar e grav, zice Bulă alb la faţă.
-Staţi, că mai e. Îşi va face nevoile pe ea, va trebui să facă la oliţă, să o spălaţi.
-Aoleu, dom’ doctor, ce o să ma fac?
-Staţi liniştit, că am glumit, zice doctorul. Soţia dumneavoastră a murit.

___________________________________________________________O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul:
-Ce s-a intamplat?
-Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
-Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu
imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se
intoarce la doctor.
-A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa
baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.
-Vezi daca-ti tii gura?

___________________________________________________________Un student se duce la cantina si singurul loc liber este langa un
profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune :
-Porcul nu-i este prieten porumbelului.
Studentul raspunde :
-Bine, atunci eu am zburat.
Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai
grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma,
profesorul il intreaba :
-Vezi pe drum un sac de minte si unul de
bani. Pe care il iei?
−Pe cel cu bani.
−Eu l-as lua pe cel cu minte.
−Fiecare cu ce n-are…

___________________________________________________________
eu ti-am zis niste bancuri, dar stiu si un site:
www.bancurinoi.haipa.ro

5 răspunsuri:
| KriSSu09 explică:

Anamaria castiga funda!

| AnduhXD a răspuns:

@anamaria Nu asa se termina ultimul banc...''Profesorul ii scre pe lucrare ''magar'' elevul pleaca fara sa se uite peste lucrare.Se intoarce peste cateva minute si spune :
-Domn profesor, mi-ai semnat dar nu mi-ati pus nota!''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bancuri.acasa.ro/

http://www.bancuri.biz/
http://bancuri.t2i.info/

http://absurd.ro/

bancuri.orasultau.ro/

succes. funda? pls :o3

| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

Este o pagina cu super bancuri;) https://www.facebook.com/VreiSaRaziRau