| oranya a întrebat:

Cine studiaza la Universitatea "Stefan cel Mare" din Suceava? La ce facultate?winking

1 răspuns:
| alexxaz a răspuns:

Am terminat Facultatea de Stiinte Economice si Administratie Publica, specializarea Contabilitate si Informatica de Gestiune. Acum urmez cursurile de master Contabilitate Audit Financiar si Expertiza Contabila (CAFEC) ca mai apoi sa ma inscriu la Camera Expertilor Contabili din Romania pentru a deveni expert contabil, sa am stampila si drept de semnatura.