| mikko a întrebat:

Sunt în cls 6C-La noi "C" venind de la Crazy.as vrea sa fac un site cu chat si ceva poze cu cei mai crazy. poate si filmari dinacelea mici 4-5 mij si eventual muzica.ma puteti ajuta pliz? facerea siteului fiind gratuita. multzam mult

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu eram la 6 D, a-ul erau analfabeti, b-ul erau boi, iar c-ul erau cinici. Noi, D-ul eram destepti big grin
cauta pe google, imposibil sa nu-ti gaseasca cum sa faci un site.

| 31957319 a răspuns:

A-ul au fost tot timpul cei mai buni, oricine stie asta.
C-rai

| mikko explică:

Nici un raspuns nu ma ajutat asa ca las siteul sa aleaga cine va castigabig grin