| AnIsOaRa_5434 a întrebat:

Cine vrea invitatie pe LOCKERZ? E un sit unde poti castiga lucruri super faine. Nu e minciuna e sit american (dovezi ca nu e fals http://www.youtube.com/watch?v=mjNMgYRpuWg si mai sunt cautati pe youtube.com lockerz si vedeti cum au castigat) ba chiar fratele meu stie un baiat care a castigat. Sa nu credeti ca e asa usor,"magazinul" de unde poti lua lucruri cu puncte se deschide o data pe luna si cam 1 ora. Daca vreti va trebuie invitatie de la un membru (eu). Lasativa adresa de YM si o sa va trimit cat mai repede.( id meu anysoara.maf96).

Răspuns Câştigător
| timbucadrian a răspuns:

Nee... numi trebuie is in Zlist deja... dar nu m-am mai ocupat de mult de el