| Pinker a întrebat:

Cine vrea o pagina de facebook? vreau sa o dau pe a mea ii puteti schimba numele! cune o vrea sa spuna de ce!

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Eu o vreau happy Tocmai mi-a fost furata o pagina de facebook, si mai eram admina acolo cu inca o fata. Pagina a fost furata din cauza mea sad ca am fost proasta si m`am lasat dusa de o o desteapta I don't want to see in timp ce faceam un schimb de pagini happy Acum va veni ziua celelaltei admine si vreau sa ii fac o surpriza avand opagina noua happy

| Pinker explică (pentru Pikaciuuu):

Nu mai spune aste despre tine nu esti proasta ci cel care a furato

| Pinker explică (pentru Pikaciuuu):

Scrie gaby Andrei pe facebook si o msa fie o poza cu un tigru da-mi o cerere de prietenie si iti dau eu parola si id-ul

| Pikaciuuu a răspuns (pentru Pinker):

Pai da, dar stiam ca se ocupa cu ceva de genu raised eyebrows

| Pikaciuuu a răspuns (pentru Pinker):

Nu gasesc happy Scrie tu Diana Giura happy cum adica parola si idu` raised eyebrows? Nu e o pagina cu like`uri?

| Pinker explică (pentru Pikaciuuu):

Ba da dar pagina este de comunitate dai sun de unde te deconectezi si nu dai la deconectare dai la pagina putin mai sus

| Pikaciuuu a răspuns (pentru Pinker):

Pai da, asa happy