| RAY a întrebat:

Cine vrea sa vada cum se scrie numele lui, pronuntare in araba plus semificatia numelui?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Al meu cum o suna?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau. happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

كريستينا pronuntarea aproape de limba romana - Kristina

Numele Christinei este un nume feminin care înseamnă o fată care crede în Hristos și acest nume a fost folosit foarte mult în Grecia, deoarece este de origine greacă și puteți vedea, de asemenea, nume de fete noi și nume de fete din Coran.
https://www.ngmisr.com/arab-news/opinion/meaning-of-christina
umele Christinei este un nume creștin foarte cunoscut, dar acest nume s-a răspândit atât de mult încât unele mame musulmane au început să-și numească fiicele cu acest nume fără cunoștințe depline sau conștientizare și cunoștințe, așa că noi împreună cu voi vom cunoaște în detaliu semnificația numelui Christinei. Doar urmați-ne și iată numele în detaliu.

Înțelesul numelui Christina
Christina în engleză, „Christina" este un nume feminin care înseamnă un credincios în Hristos, un nume de origine greacă, precum și creștinism, și acest nume poartă din semnificații multe lucruri care rămân în Biblie și are multe caracteristici specifice care se întorc la personalitatea fetei cu numele, iar astăzi vă vom explica caracteristicile Acest nume și semnificația acestuia, care conțin multe dintre indicii din Biblie, au început căutarea semnificației numelui și a înțelepciunii religiei islamice. Există unele nume feminine, așa cum știm, care sunt interzise și care nu erau populare în religia islamică, așa că vom explica pe site-ul nostru detaliile numelui Christinei.

Regula numelui Christina în Islam
Nu este permis să dai acest nume unei fete musulmane, deoarece acest nume are multe semnificații în Biblie și, prin urmare, este interzis în Islam.
Religia islamică interzice orice nume în care este sclavie pentru oricine altul decât Dumnezeu Atotputernic.
Legea islamică nu permite denumirea de nume care sunt jignitoare pentru religie și pentru cei care le poartă.
Religia islamică a avertizat asupra numirii unui nume care este adaptat din engleză.
Acest nume este interzis în religia islamică și ar fi ideal să nu-l folosiți.

Caracteristicile numelui Christina
O fată este atentă în diferitele sale comportamente.
Capabil să exceleze și să arate cât mai bine.
Are capacitatea de a-i convinge pe ceilalți pentru că este tactică în ceea ce privește noul.
O fată de înalt caracter și capacitate de a-i respecta pe ceilalți.
Iubește accesul la funcții în munca ei și este activă.
https://7lmweb.com/......%86%D8%A7/
imagini cu numele tau in araba
https://meaningnames.net/images-%D9%83%D8%B1%D9%8A%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D9%86