| JoeTPU a întrebat:

Cine vrei sa castige preselectile Eurovision Romania de pe 10 Martie?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! mizam pe Mandinga, dar am asculta-o live un pic la tv si nu imi place, piesa e buna dar nu duce live, acum sa vedem sambata ce o sa iasa.ne fiind prea multe nume sonore, vom vedea sambata ce o sa se aleaga.
La multi ani maicutei tale!

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cred ca ar trebui sa ne reprezinte Inna, nu pentru ca as fi o fana inraita a ei, ci pentru simplu fapt ca e cunoscuta in toata lumea, si daca stam bine sa analizam are si voce live!
Si cred ca faima si fanii pe care ii are, ar ajutao mult sa duca tara noastra pe un loc destul de bun.

| T7uk a răspuns:

Mandinga!

| wintermee11 a răspuns:

Mandinga.face show, asta conteaza zic eu in egala masura cu calitatea vocii si felul cum se aude live.

| kristen12 a răspuns:

Mama Omidarolling on the floor

| kristen12 a răspuns:

Mandinga

sau Inna