| anonim_4396 a întrebat:

Cineva mi-a blocat sau mi-a schimbat parola la id si nu mai pot intra pe el ce trebuie sa fac cum il deblochez?

6 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Cineva a incercat sa iti sparga parola si la blokat, nu mai intra pe id respectiv delokk o zii, apoi iti va recunoaste parola ai rabdare, nu mai insista delokk

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate si mie cineva mi-a spart parola si la urma la blocat si cand am incercat sa schimb parola mi-a cerut din astea de uncle si alea si eu nu le mai stiu ca am de mai mult timp id-ul nu stiu ce sa fac crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie nu mai pot imi vine sa plang ce sa fac... ajutati-ma a id-ul de 4 ani ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu dati raspunsuri concrete mai bine taceti! nu ajutati deloc