| AndreiuuMrrr a întrebat:

cineva mi-a intrat pe facebook, mi-a schimbat parola si a inceput sa injure lumea, eu am blocat facebook-ul!
Acum imi cere e-mail-ul iar eu nu mai stiu parola sad
Cum fac sa imi deblochez iar facebook-ul? sad
Mersi frumos, dau funda!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Exista sectiunea,, am uitat parola,,.Dai clic pe ea si ti se cere sa recunosti cativa prieteni, apoi primesti o noua parola. Urmezi indicatiile primite.

| cornelmarius a răspuns:

Nu cred ca mai poti face nimic atata timp cat ti-a furat altcineva contul si a modificat persoana respectiva totul si mai ales ai uitati si parola la mess!

| jfiutjvgigfdgfd a răspuns:

Inceara sa iti faci cont de skype sau de mess sau niste jocuri sau twttier eh unde poti vorbi cu lumea n stiu ce raspuns sa iti dau la aceasta intrebare eu ti-am dat alte site-uri in care sa vorbesti cu lumea happy
funda happy?