| Denisa a întrebat:

Cineva trebuie sa imi trimita niste bani si as vrea sa mii trimita pe card. Ce nr trebuie sa ii dau de la card?

Răspuns Câştigător
| mendez a răspuns:

Numarul de cont
de pe card nu trebuie sa ii trimiti nimic
numarul de cont se primeste odata cu creeare cardului...in caz ca nu il ai te duci frumuse la sucursala din orasul tau a bancii unde ai cardul si ii spui ca vrei numarul de cont de la cardul de pe numele nu stiu care(posibil sa iti trebuiasca un act sa dovedesti ca este cardul tau buletinul de obicei) si notezi numarul de cont pe ceva sa il ai si alta data

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Numarul tau de contwinking

| spxinsane a răspuns:

Te duci la banca unde ai cardul şi ceri un extras de cont. Pe acel extras este un cod lung, acela trebuie sa il spuna la bancă ca să poată alimenta cardul.