| DjTactumare a întrebat:

Citind intrebare despre lesbiene mi-a venit in minte o alta intrebare, se stie ca unele lesbiene nu sufera barbati, ce se intimpla daca una se insemineaza artificial si naste baiat? am dat-o dracu

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acea inseminatie poate fi voluntara si e decizia lor sa faca asa ceva.

| Narfundo a răspuns:

Probabil ar arunca copilu la gunoi cum fac majoritatea Romanilor. Tara de lesbine=)

| MaeRi a răspuns:

Pai daca naste baiat, cu siguranta baiatu ala devine afemeiat,laughing).

| RXN a răspuns:

Exista instinctul matern, pe care femeile il au de cand sunt fetite. Unele lesbiene nu 'suporta' barbatii la nivel sexual sau au ele motive personale, dar asta nu inseamna ca si-ar uri propriul copil doar pentru ca e baiat.

| adriana996 a răspuns:

Ceva este sa urasti barbatii si altceva este...copilul tau! Depinde si de inima femeii, dar daca are spirit matern nu o sa-si urasca niciodata propriul copil indiferent de sexul acestuia:*sunt fata ...sincer nu as putea sa imi urasc copilul doar pentru ca el a iesit cum a iesit! laughingnop?