| Zuzuboy a întrebat:

Clasa a VIII-a, va sperie examenele din iunie? Trebuie sa recunosc ca sunt foarte stresat.

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Sincer nu stiu,culmea este ca mie in primul semestru mi-era mai frica decat acum,in al doilea semestru,ceea ce este o aiureala totala,dar d-abia astept sa scap odata,sa intru la liceu,si sa vina vacanta de vara,caci eu una,m-am saturat,nu stiu ce parere au ceilalti de VIII-a,bine si eu vor sa se termine normal,cred,uni da,alti nu,dar eu vreau odata vacanta de vara,si sa intru la liceu,si in legatura cu examenul, fie ce o fi, Dumnezeu e alaturi de noi.

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Deloc. Pe la începutul anului mă mai stresau, dar am realizat că nu e deloc o bătaie de cap.
Baftă

| Cosciug a răspuns:

Sunt a VIII a si din culegerile pregatitoare pentru examen e destul de usor, lucru evident avand in vedere ca, cuprinde si anii trecuti. In orice caz, greu sau usor, trebuie sa ne tinem de carte.
Bafta la examen!