| JetBlueJet a întrebat:

Clipul asta e real, sau facatura?
https://www.youtube.com/watch?v=cvsXiryu8jA
In asta se vede mai clar
https://www.youtube.com/watch?v=XVC_sTGykmc

39 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
A fost data si la tv.
Cat de real este, nu stim.
Dar la cate se fac in ziua de azi doar pentru audiente...
O zi buna happy

| RAY a răspuns:

Credeam ca e pisica mea fugita de acasa care s-a facut peste peste noapte, fake

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce e aia?

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca ar trebui sa fie o sirena laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu cred. Daca era asa aparea pe la TV mai des si Kanal D ul numai despre asta vorbea laughing

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Si eu chiar am crezut ca e reala laughing
Dar in Romania nu cred ca s-ar "dezbate" subiecte de genu' la TV tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

E nu. Doar sa faca audienta zau asa.
Si lasa, daca o sa fie o sirena, o sa fii prima care afla :3

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca intrebare era pusa unor fetite de 10 ani care s-a uitat de H2O (desene animate), poate ar fi plauzbil
Totusi, se cunoaste cazul unei fetite care s-a nascut cu picioarele lipite(sindromul sirenei)Desi doctorii nu-i dadeau mai mult de cateva zile de trait, fetita a trait 10 ani!
Poftim link
http://cultural.bzi.ro/povestea-cutremuratoare-a-fetitei-sirena-video-17660

| RainmakerX a răspuns:

Cei care spun ca nu exista sunt de fapt sirene care nu vor sa recunoasca adevarul rolling on the floor

| JetBlueJet explică (pentru RainmakerX):

rolling on the floor
Merci ca mi-ai luminat mintea laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Exista sirene.nu mai vorbiti daca nu stiti.s-a facut si un serial despre ele:H2O

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Deci daca eu imi iau un costum de peste, sirena...etc,o sa fiu la fel de convingator.Ma mira cum de nici un video/foto nu au o calitate buna.Nici nu am remarcat,, sirena,, de la inceput, doar cand a sarit in apa. Vrajeli si abureli la tot pasul. Unde putea sa traiesca o sirena? Sa presupunem ca era foarte inteligenta, umana chiar. Unde se baga atat de bine incat sa nu fie vazuta de nimeni?

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

O ocazie si gata... peste. Stiam eu laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Te rog, purtator oficial de cuvant al doamnelor respectabile care se ocupa cu trotuarele din Romania.Peste e doar o porecla, ca,, popa,, de ex. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Adica cum... asta e porecla mea? Cam lunga...

| JetBlueJet explică (pentru FABULOSUL6000):

In ocean?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Logic,pai unde ar putea exista o creatura care seamana cu un peste?

| JetBlueJet explică (pentru FABULOSUL6000):

Cred ca si desertul Sahara ar fi o optiune
rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Da,normal ca este.Chiar zilele trecute eram prin sahara cu prietenul meu Mohamed, pescuiam, si din gresela a prins o sirena.Dar am aruncat-o inapoi ca era inca pui.

| RareşTPUro a răspuns:

Pare real... s-a dat la TV mai demult ca e vechi clipul de 2 ani.

| Sociopat a răspuns:

Fals

| syd a răspuns:

E real clar

| JetBlueJet explică (pentru syd):

Faci misto sau vorbesti serios?

| syd a răspuns (pentru JetBlueJet):

Te intreb acelasi lucru si pe tine

| JetBlueJet explică (pentru syd):

Eu vorbeam serios cand am pus intrebarea :3
Am intrebat daca e real sau nu, caci nici eu nu stiu ce sa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este real.

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

crying Si eu credeam ca ele chiar exista crying.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu exista happy

| JetBlueJet explică (pentru anonim_4396):

Pana si bunica mea crede sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Scuza-ma dar iti spun adevarul...sirenele sunt doar niste mituri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea sunt imagini dintr-un documentar care s-a dat pe Animal Planet si Discovery acum cativa ani si sunt facute pe calculator, nu sunt reale.

https://en.wikipedia.org/wiki/Mermaids:_The_Body_Found

| CristinaSNC a răspuns:

E facatura laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Vrei sa fiu pestele tau si tu pestoaica mea? laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Cea mai slaba replica a ta de pana acum, domnule purtator de cuvant al tuturor doamnelor respetabile ce se ocupa cu trotuarele din Romania laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Zise invidia din ea laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu sunt invidioasa laughing I know you love me laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Normal ca te iubesc, eu imi iubesc toti supusii. laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Glumetule laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CristinaSNC):

Ma alinti, pestoaica mea. Mrr, ma duc sa caut biciul. laughing