| JetBlueJet a întrebat:

N-am rezistat sa vad nici jumatate din clipul asta
https://www.youtube.com/watch?v=IWV2PlojU0Q
Credeti ca este real?

Răspuns Câştigător
| MadRabbiT a răspuns:

E vrajeala cum se deschide sertarul se vede sau cu usa, usele in Uk au arc care le inchid automat deci e Vrajeala!

5 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Nu toti sunt speriati de bombe ca tine, plus ca am vazut filme mai infricosatoare ca prostiile alea.

| JetBlueJet explică (pentru UnBroken2016):

Haide mai...Ca pana la urma am reusit sa-l vad pe tot. laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru JetBlueJet):

Felicitari laughing. Acum ti-am vazut intrebarea cealalta ( cu intunericul ), si varsta. Esti pitica, nu ma mira ca te sperie prostiile alea din video.

| Deaad a răspuns:

Nu.