| HaChick a întrebat:

Cluj-Napoca sau Timisoara? Daca v-ati situa undeva la distanta egala intre Cluj si Timis unde ati alege sa va mutati, sa zicem ca ati primi un job la fel de bine platit in ambele locuri, aceleasi facilitati, care Big City (Life) ati alege dintre astea doua? happy Va rog sa argumentati raspunsul.

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, tinand cont de faptul ca sunt din Timisoara aleg vestul tarii.Acum depinde si de preferinta ta dar eu as alege Timisoara, am fost si in Cluj si e foarte frumos si acolo dar Timisoara e preferata mea...ambele sunt orase frumoase si daca ai avea aceleas facilitati eu as alege locul in care cred ca ma simt mai bine si unde mi se pare mai primitor, adica atat Clujul cat si Timisoara imi plac, dar aleg Timisoara! Deci alegerea iti apartine si gandeste-te bine inainte sa iei o decizie!

| Marii a răspuns:

N-am fost niciodata in cluj si nici in timisoara. In primul rand cred ca m-as gandi unde-i mai frumos si unde cunosc mai multa lume.

| gaabitaa95 a răspuns:

Timisoara.deoarece e mult mai faina...adica nah si Cluj-Napoca, da am fost acolo si lasa de doritoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj-Napoca. Oras universitar, aeroport international, oras istoric si cultural, curat, clima potrivita, ferit de cutremure, ierni blande etc. Este un oras deosebit.
@gabizaa, nu stiu ce ai vizitat tu in Cluj si ce lasa de dorit, mi-ar placea sa imi spui si mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu banul daca nu ai nimic de pierdut amandoua sunt superbe, nu conteaza unde stai mai ales daca alegi intre cele mai cautate orase din tara cum sunt cluj si timisoara, oriunde ii ok daca ai un job bun si facilitati. NU o sa iti para rau ai putea sa te duci sa vizitezi asa in recunoastere.

| CudiDaKid a răspuns:

Cluj. e foarte tare acololove struck