| DeeAnna. a întrebat:

Completati propozitia:

Daca as fi putut alege, as alege sa...

Si sa uitam putin de seriozitate.winking

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As alege sa ma nasc in alte vremuri.In vremurile astea nu poti spune ca traiesti ci supravietuiesti

| valy a răspuns:

Fiu liber.sa imi tin sufletul cald si pe cei dragi aproapehappy

| Alexandru a răspuns:

Bine, trebuie pus tot la perfect.
Daca as fi putut alege, as fi ales sa fiu mai impasibil fata de ceea ce se intampla in jurul meu.

| Helvete a răspuns:

...sa ma fi nascut in alta parte decat in Romania, cu vreo 20-30 de ani in urma.

| ionica56 a răspuns:

DAca as fi putut alege, As alege sa sa ma schimb intr-o persoana mai buna, mai dragastoasa[cea ce nu prea sunt], una mai buna!

| ionica56 a răspuns:

As alege sa fiu o maimuta, caci imi plac bananele!laughing
Asta e fara seriozitate.

| mhg a răspuns:

Dacă aş putea să aleg, aş alege să nu mai cred în speranţe, ci în fapte şi realitate.