CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
| DanyN98 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/canile-cuplu-perfect
Am ales acest cadou deoarece ar putea arata o mica parte din afectiunea pe care o port prietenei mele, cea care a fost alaturi de mine in orice moment, la randul meu facand acelasi lucru, respectandu-ne si iubindu-ne foarte mult.Necerand niciodata nimic, in opinia mea merita totul, si as putea incepe cu un astfel de cadou :)

| LittleLady1 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/suprafata-pentru-taiat-splash :D e un cadou super, chiar iesit din comun pentru ca ea apreciaza curatenia si probabil se va amuza de fiecare data cand il va vedea :)) oricum, e un cadou trasnit si wow! (asa ca ea)

| TheM4A1 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/farfurie-salbatica?
Pentru colegul meu ii place foarte mult animatile
E foarte sadic ma refer ii place sa se uite la filme de groaza cu animale sablatice etc.
I-ar place foarte mult farfuria mai ales sa manance din ea

| Rozaliul a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro Am ales acest cadou pentru ca isi dorea mult o boxa ca sa asculte muzica la lucru.

| shax98 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/space-rail-nivelul-8
Am ales acesc cadou pentru a-l face sa se mai opreasca din atata jucat pe pc/laptop/tableta/telefon si sa mai puna putin mintea la contributie!

| Nobody11111 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro pentru ca prietenului meu ii place sa se distreze la maxim si pentru ca mie imi place sa-l vad fericit! :3

| Dynamoo a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool
Pentru prietenul care cu prima ocazie cumpara alcool! :)) :*

| calingeo13 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/manusi-indragostite
Am ales acest cadou pentru al putea darui prietenei mele pentru a fi mereu impreuna inclusiv iarna.
Chiar daca se spune ca dragostea incalzeste sufletul.

| Miruffer a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cani-elegante-cu-coada-mugtail pentru că-i classy și prietenei mele îi plac foarte mult animalele.

| flaf2012 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro am ales acest produs pentru ca prietenul meu este foarte pasionat de muzica si iar prinde bine o boxa ca aceasta.

| anonim7091 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-creativa-fila-cu-fila pentru ca nu am castigat niciodata nimic pe degeaba si invat foarte bine sunt cuminte, cred ca as merita

| cristimaz a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cuier-steluta-ninja Am ales acest cadou pentru un prieten foarte apropiat care are boala filmelor de actiune si recent am vazut Teenage Mutant Ninja Turtles (Testoasele Ninja) si ar fi super tare sa primeasca acest cadou

| Niicole a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/voucher-cadou Am ales acest cadou pentru ca prietena mea sa-si aleaga ce isi doreste ea

| BzT a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Am ales acest cadou pentru fetita mea de un an si doua luni ca sa doarma mai bine noaptea! Este momentan bolnavioara si o tratam acasa ( sa nu petreaca Craciunul in spital ).
Si cum se trezeste destul de des, este cadoul perfect pentru a o linisti!

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/set-forme-cupcakes Imi doresc aceste forme pentru cupcakes pentru a i le face cadou mamei mele, iar apoi vom putea gati impreuna acest delicios desert! Amandoua suntem pasionate de gatit, in special de deserturi, deci ne-ar prinde foarte bine! ♥

| AdrianaCatalina a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/manusi-indragostite - Acum ca a venit frigul, e super greu sa mergi cu cineva de mana, asa as putea sta lipita de el, fara sa ne inghete mana

| Lighter a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/plastilina-inteligenta Aceasta plastilina inteligenta, pentru ca prietenul meu este un "artist nedescoperit" I-ar placea la nebunie.

| JaDiDaTa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-ostrich-pillow-light
Am ales acest cadou pentru prietena mea pentru ca iubeste relaxarea, iubeste sa doarma. In ultima vreme este stresata si se suprasolicita, chiar cred ca acest cadou ii va oferi un timp linistit, un somn odihnitor, sau macar o fiesta pe timpul zilei.

| Cristina1275778 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze.
Mi-as dori acest cadou pentru prietena mea cea mai buna, ca sa isi puna amintirile pe care le facem impreuna in rama si sa le aiba petru mai mult timp. Dupa mine ar fi grozav sa ii daruiesc acest cadou.

| Cristianauto a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro
Cant muzica rap cat si rock si mi ar prinde bine pentru relaxarea mea zilnica cat!

| Alexandra200310 a răspuns:

1.http://mindblower.ro/produs/suporturi-pentru-carti-bufnita
2.http://mindblower.ro/produs/gimble-traveler
1.Acest suport este bun pentru prietena mea, deoarece ii plac cartile si are o gramada :).Ea se insspira din ele si un asemenea cadou este minunat pentru ea!
2.Acest cadou este pentru a doua prietena a mea.Ea se duce in multe excursii si cititul este pasiunea ei.Cel mai tare o enerveaza cand se duce in excursii in natura si gazele si iarza o incurca sa citeasca.Asa ca m-am gandit sa i-o iau ei.

| TrecAnii a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Aș alege acest cadou pentru surioara mea, doarme cu lumina aprinsă ca vine baubau de sub pat :))

| PaRaZyTu a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool (Pentru tatal meu plecat departe )

| XxLarysukaxX a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/space-rail-level-2-cu-sine-fosforescente, Pai pentru ca imi plac mult masinile, si cu sin fosforescente, genial!

| Carina2 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cana-biscuiti-mos-craciun mi se pare o cana interesanta, mai ales ca prietena mea cea mai buna face colectie de cani/cesti :)

| TnyBZ a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/bec-flexibil-pentru-laptop
Motivul este simplu, vreau sa vad tastatura cand imi editez fotografiile facute cu aparatul, la ore tarzii.

| Cena07 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool Pt cel mai bun prieten din copilarie si cu aceasta ocazie tin sa mentionez ca pe 20 decembrie face 18 ani.M-am gandit ca ar fi un cadou potrivit pentru majorat!

| DenisaLoves a răspuns:

Http://mindblower.ro/wp-content/uploads/2014/12/Astronaut-usb-5.jpg si http://mindblower.ro/wp-content/uploads/2014/04/Infuzor-maimuta-1.jpg Prima i-as face cadou fratelui meu deoarece ii plac USB-urile si a doua i-as face cadou mamei mele deoarece ii place mult ceaiul.