Concurs: Vrei sa castigi o excursie la Milano?

Daca iti faci deja planurile pentru viitoarele vacante, trece si Italia pe lista destinatiilor tale. Poti castiga o excursie alaturi de 3 prietene la Milano, daca participi la concurs.

Pe langa premiul cel mare, te mai asteapta si alte premii prin tragere la sorti dupa ce parcurgi etapele concursului:

- excursii saptamanale la mare sau la munte

- 5 pachete cu produse matar.ro

- vouchere de vacanta oferite de Paralela 45

- vouchere cumparaturi oferite de matar.ro

Inscrie-te aici.

Mult noroc!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, eu vreau sa am excursii in Romania cu un vehicul de mare tonaj.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

As vrea

| Weedier a răspuns:

Daa,normal k vreau, mai ales ca imi doresc de mult sa vizitez Italia happy

Răspuns utilizator avertizat
| Slendăriț a răspuns:

Da si eu vreau sa vizitez Italia dar am avut foarte multe sanse ratate.Verisorul meu lucreaza acolo si nu ma mai luat.Deci acum raspunsul meu e un NUUUUUUU MARE!

| kristianelektrik a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu nu vreauuuuuuuuuuuuuuuuu

| Ande20 a răspuns:

Da dar in ce -perioada este excursia?
big grin

| beyonce99 a răspuns:

Nu am fost niciodata in afara tarii.

| Gibik a răspuns:

Da, chiar imi doresc o vacanta in Italia. :X

| scumpicy a răspuns:

Daaaaaaa vreau o vacanta!

| Lollipopens a răspuns:

A dori foarte mult sa castig! happy Mi-ar prinde bine o vacanta.:*