| Speed99 a întrebat:

Confession time. Voua cate intrebari si raspunsuri v-au sters adminii?

Eu am fix 30 sterse (majoritatea fiind sterse pentru ca intreaga intrebare la care am raspuns a fost stearsa; restul au fost sterse din mai multe motive, dar cel mai frecvent a fost ca vorbeam despre piraterie)

Te-ai astepta ca dupa vreo 5 raspunsuri si intrebari sterse sa-mi invat lectia, but nope.

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

212 Răspunsuri şterse | 0 Întrebări şterse
211 au fost șterse pentru că au dispărut și întrebările...

| ShaOfHatred a răspuns:

28 de raspunsuri sterse.Frateeeeee si la unele chiar am muncit. Unele aveau rima, altele erau maxime.
D-apai, ma doare la basca.Atata timp cat persoana aia o vazut, nu ma pre intereseaza.

BTW, faina poza de profil

| CdeMetal a răspuns:

34 de răspunsuri.
Majoritatea pentru că intrebarea a fost stearsă.
Câteva pentru că am făcut niște glume la care nu râđe oricine.