| drogh a întrebat:

Considerati ca este bine sa traim intr-o tara cu apa? Dar ea ajuta cu ceva economia?

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

În toate ţările există apă. Probabil că tu te referi la mări şi alte ape mari. E bine să trăim într-o ţară cu apă.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Hellowinking
Da este un avantaj sa traim intr-o tara cu apa. Si cred ca acea apa la care te referi tu e Marea Neagra. Sigur, ca e un avantaj! In primul rand ajuta turismul. Iar la noi in tara mai e Delta Dunarii, unde se prinde peste, iar aici vin multi turisti!
Bafta! O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| mihaibrad a răspuns:

Apa nu e buna la nimic. Mai bine in desert. Bem nisip, hidrocentralele, tot pe nisip, rufele le spalam TOT cu nisip.
Iar agricultura, industria alimentara, industria chimica, industria prelucrarii metalelor, etc, toate astea, TOT cu nisip.
Traiasca nisipul happy