| Narfundo a întrebat:

Consideri ca marea majoritate a melodiilor house si rock sunt pentru homosexuali?

25 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

House nu am ascultat niciodata.De ce ai zice asta despre rock?

| Thunderstruck a răspuns:

Cand o sa canti la fel de bine la chitara ca Steve Vai ca sa-l faci homosexual sa ma anunti.

| M25M a răspuns:

Nu. Sunt genuri de muzica ce se adreseaza oricui ii place respectivul gen.

| dragos9234 a răspuns:

"marea majoritate'' este pleonasm deoarece nu pot exista doua majoritati intr-un intreg.
Daca tu si toata familia ta sunteti homosexuali cred ca da, se poate spune ca rock-ul si house-ul sunt pentru homosexuali.

| Narfundo explică (pentru dragos9234):

Familia mea? Dragosh mititelule de ce ma implici pe mine in felul acesta? Un atac atat de direct si rautacios imi provoaca sila pentru persoana ta. Esti un om dezgustator, probabil te-a deranjat intrebarea deoarece asculti prea mult house in timp ce te masturbezi.Homosexualule care esti.

| Dandanache a răspuns (pentru dragos9234):

S-a pronuntat si raposatul domn Pruteanu, nu e pleonasm. Poti sa ai o majoritate covarsitoare, 99%, sau una minima, 51%.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragos9234):

90% - marea majoritate.
51% - majoritatea. Ce e greu de înțeles?

| dragos9234 a răspuns (pentru Dandanache):

Ba da, este pleonasm.
Daca am 100 de oameni intr-o camera si spun ca marea majoritate sunt bruneti nu pot spune ca mica majoritate sunt blonzi pentru ca ce este peste 50 inseamna majoritate iar ce este sub 50 nu se poate numi majoritate.
99% este doar majoritatea pentru ca cei 1% ramasi nu pot fi o majoritate pentru a fi numiti mica majoritate.
Daca nu vrei sa intelegi nu ma bate la cap.

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

90% marea majoritate iar 10% mica majoritate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragos9234):

laughing La așa replică nici nu meriți răspuns, dar fie: este o diferență enormă de nuanță. Atât de mare încât aproape că se transformă în altă culoare. Treaba este simplă, dar tu nu vrei s-o înțelegi, fiindcă ai ochelarii de cal bine așezați pe creștet, plus că-mi dai impresia că tu doar repeți ce-ai citit sau auzit de la alții, astea nici măcar nu-s cuvintele tale. E o mică bănuială, nu da cu parul dacă mă înșel. Cum spuneam: putem spune "marea majoritate" a populației e imbecilă - asta însemnând o majoritate zdrobitoare, 95% - sau putem spune "majoritatea populației" e imbecilă, ceea ce mai coboară ștacheta. Nu știu de unde ai dedus tu că, dacă vorbim de o mare majoritate, vorbim și de o mică majoritate, aici ai dreptate, nu pot exista 2 majorități într-un întreg, dar pot exista o majoritate covârșitoare și-o minoritate infimă. Nu mai fi atât de literal, că nici Pruteanu, cât era de fixist, nu considera greșită formula asta.

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

DAca nu meritam raspuns nu trebuia sa imi raspunzi.
Daca nu vrei sa intelegi ce spun nu mai insista ca ai dreptate.

| Dandanache a răspuns (pentru dragos9234):

Marea majoritate si mica majoritate nu pot exista CONCOMITENT! Se calculeaza fiecare in functie de minoritatea ramasa! Exemplul tau e prostesc. Mica majoritate a barbatilor dintr-o sala sunt bruneti daca 51% din ei sunt bruneti. Restul de 49% sunt deja MINORITATE! 99% de bruneti iti dau deja o mare majoritate, in timp ce 1% e o minoritate neglijabila. Bine ca Pruteanu s-a pronuntat ca nu e pleonasm, si vin toti semidoctii sa isi dea aere. De batut la cap, nu te mai bat, ca esti deja batut in el.

| OOOLEOOO a răspuns:

E cam egoista si/sau idioata intrebarea, precum ura si dispretul purtat de unii oameni pentru cei Homosexuali.

| Narfundo explică (pentru OOOLEOOO):

Cu toate acestea, ce te face sa crezi ca urasc homosexualii prin intrebarea mea>? Egoista de ce?

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Narfundo):

''egoista si sau idioata''

''precum ura si dispretul purtat de unii oameni pentru cei Homosexuali'' Subliniez Uni oameni, nu vad scris cuvantul ''Mental''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti bun pentru clanul Satan de care probabil nu stiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ceva asfel de oamenii nu trebuie bagati inseama fie ca-s atei fie ca-s crestini.

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu,dar nu vreau sa las un imbecil sa creada ''vai ce destept sunt, i-am lasat pe astia fara replica".
P.s:Nu exista doar atei si crestini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragos9234):

Stiu. Insa aici domina cele 2 doua categori ca in rest religile celelalte sunt minoritati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ca exista si rock crestin, deci in conformitate cu logica ta formatii crestine ca Decean si Vitamina C sunt homosexuali.

| Kosuchin a răspuns:

Off-topic, dar ce legatura are intrebarea cu religia in general?

| GRs a răspuns:

Nu.Majoritatea melodiilor pop din ziua de azi sunt pentru gay.Sunt prea multi cantereti falsi si fara talent care au nevoie de cel putin 4 oameni sa scrie o melodie.

| TrentonChase a răspuns:

Nu prietene chiar nu m-am suparat happy Nu am nimic impotriva manelelor si acelora care le asculta, dar mie imi displac total...eu prefer Hip-hop in general ( Eminem, 50Cent, Parazitii, Cheloo, Bug Mafia ) si mai imi plac si unele melodii rock, n-am eu treaba cu manelele si mici la gratar in fata blocului.

| vladdd16 a răspuns:

Daca gandesti asta iti spun eu ceva:
Homosexual esti tu happy

| blacksoul69 a răspuns:

Fiecare om are dreptul de a asculta orice doreste gay, bisexual sau afemeiatlaughing sa asculte fiecare ce vrea.are dreptulwinking