| angel_5676 a întrebat:

Cosmote, Orange sau Vodafone ce folositi?

15 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Orangehappy are cele mai bune oferte...si ieftinehappy

| Cσσкiє a răspuns:

Cosmote. Mi se pare cel mai avantajos. Am mereu semnal, am multe minute şi mesaje, parcă nu se termină niciodată...

| Pho3nix a răspuns:

Orange.
Aproape toti prietenii mei sunt pe Orange.
Oricum, organe este reteaua cea mai folosita si mi se pare ca are ofertele mai bune.

| Doddel a răspuns:

Cosmotee

| IrinaAndreea a răspuns:

Cosmote.

| onlymeme a răspuns:

Orange, cei mai multi sunt in reteaua astahappy

| Marry:X a răspuns:

Buna.Folosesc Cosmote, deoarece au cele mai bune oferte.Pa,pa.

| Crisstina a răspuns:

Orange! e cea mai des intanita retea. Desi in zonele fara semnal, la munte sau in alte locuri, Vodafone si Cosmote au acces mai liber la semnal, pe cand Orange. mai bine il lasi acasa! laughing)

| Lαααα a răspuns:

Vodafonelove struck

| ChocolateDroid a răspuns:

Vodafone.
Am fost si pe Orange dar familia mea si TOTI prietenii mei sunt pe Vodafone, deci mi-am luat si eu cartela. Mi se par bune ofertele happy

| Opt1k a răspuns:

Orange

| paa a răspuns:

Cosmotetongue

| Peto a răspuns:

Orange de 5 ani sunt la eilaughing si oricum toti prietenii si rudele sunt pe Orange asa cabatting eyelashes am si cartele de Vodafone si cosmote care le-am primit pe gratis de la scoala dar nu am cu cine vorbi eventual cu colegii dar in rest nimic. Deci Orange big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange, ca marea majoritate.

| Alexa_7289 a răspuns:

Vodafone e cel mai bun. Orange n-are oferte asa mari, iar Cosmote nu are semnal bun.