| pwp a întrebat:

Craciun fericit alaturi de cei dragi va doresc :*

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate cele bune.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

mariana
| mariana a răspuns:

Multumesc pentru gandurile bune. Si eu iti doresc sa fii sanatoasa, sa poti fi alaturi de cei dragi tie si sa-i poti face fericiti, iar tu la randul tau sa primesti ce-ti doresti si ce-i place sufletului tau.
Sarbatori fericite in continuare si un An Nou cu multe vise si sperante implinite.

| positivity a răspuns:

Mulțumesc.
Fie ca sărbătorile de iarnă să-ţi încălzească sufletul.
Crăciun fericit şi ţie.

| Darkus a răspuns:

Multumesc la fel, iti Doresc un craciun fericit plin de bucuri alaturi de cei dragi si multa sanatate!

| tania_5982 a răspuns:

Multumesc! Si eu iti doresc tie un Craciun plin de magie, de daruri frumoase, de bucurii si un An nou fericit! Fie ca anul 2013 sa fie un an cu mult noroc! Sarbatori fericite!

| DeathBat6661 a răspuns:

Multumesc la fel si tiehappy

| PinkPanter a răspuns:

Multumim la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siropos...

| pwp explică (pentru anonim_4396):

Ce e asa siropos? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru pwp):

Uita-te ce raspunsuri, si ce ''intrebari''. Imi vine sa vomit.

| pwp explică (pentru anonim_4396):

Mi se par chiar dragute.ce rece esti!

| SmartLie a răspuns:

Multumesc :*
Craciun Fericit si tie si familiei tale!
Si Un An Nou FeRiCiT! smugsmug

| DeyutzaDeea a răspuns:

Multumesc!

| PamPamPaaaam a răspuns:

Iti doresc un Craciun Magic si Un An Nou plin de fericire, sa daruiesti zambete si acele zambete pe care le daruiesti sa se intoarca la tine transformate in fericire! Fie ca aceste Sfinte Sarbatori de iarna sa iti incalzeasca sufletul si sa iti lumineze calea. Craciun fericit :*!