| Vernusio a întrebat:

Craciun fericit tuturor alaturi de cei dragi!
Ce faceti voi de Craciun?

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Multumesc, asemenea.
Nimic special. Stau cu familia si cu niste rude venite din strainatate. Mai ies cu prietenii/colegii si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pun kg pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun fericit kiss

Nimic special, momentan ma hlizesc pentru ca de data asta nu am mai facut toata baia de vopsea dar am reusit sa imi fac 40% din fata mov si aparent nu vrea sa se ia de tot rolling on the floor. Macar merge cu ochii mei laughing Si pun si eu kg ca si Cruce, ador perioada asta. Niciodata nu pot sa fie prea multe kg pentru mine laughing