| TheDevilIsHere a întrebat:

Craciun fericit la toti!:X.
Care a fost cel mai frumos cadou pe care l`ati primit vreodata?
. de craciun, de ziua voastra de nastere, de la iubitul/iubita, de la cel mai bun/a prieten/a etc.big grin

funda:*

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care l-am primit de craciun a fost anul asta. De la iubitul meu love struck. Chiar in primele ore ale zilei de Craciun m-a sunat si mi-a spus ca isi doreste o relatie serioasa cu mine, pentru ca ma iubeste sincer si spera ca nu-l voi dezamagi niciodata. A fost frumos pentru ca, nu mi-a zis asa simplu te iubesc. A zis ceva de genul ca noi doi ne iubim si apoi declaratia aia de ti-am zis. Nu ma asteptam. A fost pur si simplu magnific, mai ales pentru ca a fost prima oara cand mi-a spus te iubesc de cand suntem impreuna(suntem impreuna de 2 luni fara cateva zilebig grin) si m-a surprins ca el mi-a zis mie primul asta, nu eu lui(si nu pentru ca nu o simteam, ci din orgoliu)

De ziua mea de nastere cel imi frumos cadou a fost de la fratele meu mai mare(avea 21 de ani pe vremea aceea) si l-am primit acum 2 ani. E vorba de un sistem audio foarte fain pe care il am si acum si cand il privesc imi zboara gandul la el(nu sta cu mine in casacrying). A venit sa ma ia de la pregatire si cand am intrat pe poarta am auzit muzica mai tare si l-am intrebat ce e cu muzica si a zis ca mi se pare. Cand am ajuns in casa sistemul am astepta frumos langa calculator. A fost foarte fainlove struck

Tot de ziua mea, dar de data asta de la parinti am primit un calculator. Nu era primul meu calculator(dar aveam unul vechi care mergea greu). Asta era cum 4 ani. Aveam 12ani. Ma intrebasera ce-mi doresc de ziua mea si le spusesem ca un calculator dar mi-au zis ca nu au bani si multe texte. Si chiar de ziua mea cand am intrat in casa am gasit calculatorul pe masa happy

De la cele mai bune prietene am primit in clasa a 8a o ratusca de plus pe care am botezat-o de comun acord Ducky. Si acum cand ma uit al ea imi amintesc de anii de scoala generala cu drag.